O marce

Szukaj

Marka Audio Analogue powstała w Toskanii w 1995 roku. Współpraca ekspertów od hi-fi, inżynierów elektroników oraz specjalistów do spraw sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem stała się fundamentem marki Audio Analogue, tworzącej produkty dla najbardziej wymagających użytkowników. Marki znanej zarówno we Włoszech jak i na całym świecie. Linie produktów takie, jak Puccini, Maestro, Paganini, Verdi Cento powstałe na przestrzeni lat, swą jakością dźwięku oraz wykonani na stałe wpisały się w historię sprzętu audio na świecie.

Po co nam urządzenia hi-fi? Odpowiedź na to pytanie może wydawać się oczywista - po to, żeby móc słuchać muzyki najlepszej jakości. Odpowiedź jest prosta, ale wcale nie jest łatwo stworzyć urządzenie, które będzie umiało w taki sposób odwzorować dźwięk. Głównym zadaniem takiego urządzenia jest przetwarzanie sygnału w celu otrzymania najpełniejszego brzmienia, ale co to właściwie znaczy? Przetwarzanie sygnału muzycznego to sprawianie, by dźwięk był dla nas przyjemny. Żeby wzbudzał w nas emocje, które włożył w tworzenie utworu jego autor czy kompozytor. Taki cel postawiła przed sobą marka Audio Analogue.

Naszym głównym celem jest stworzenie urządzenia, które podczas odsłuchu zaprezentuje dźwięk maksymalnie zbliżony do muzyki granej na żywo, z zachowaniem dużej muzykalności i dostarczający satysfakcję ze słuchania. Właśnie dlatego od najwcześniejszych etapów projektowania o wszystkich udoskonaleniach decydujemy po odsłuchu urządzenia, a nie po analizie pomiarów.


Audio Analogue

Wyprodukowane we Włoszech

Audio Analogue oferuje produkty "Made in Italy", tworzone przez utalentowanych inżynierów. Urządzenia są w pełni wykonywane ręcznie, a rygorystyczna kontrola jakości daje gwarancję doskonałego produktu. Każdy z nich sprawdzany jest podczas długich sesji odsłuchowych, aby zawsze mieć pewność, że słuchanie muzyki dostarczy niezapomnianych emocji.
Audio Analogue

Zaprojektowane z pasją

Wprowadzając do oferty kompletnie nowy wzmacniacz Puccini Anniversary będący początkiem współpracy z laboratoriami AirTech, firma wyznaczyła sobie nowe standardy produkcji swoich urządzeń, projektując je tak, aby uzyskać najlepszy możliwy dźwięk. Audio Analogue to gwarancja niezawodności i wydajności połączona w wyjątkowy produkt.

Poznaj naszą filozofię

Po co nam sprzęt hi-fi? Odpowiedź jest prosta - po to, by móc słuchać muzyki w najlepszej jakości.

 

Filozofia Audio Analogue
Filozofia Audio Analogue
 
 

“Muzyka jest większym objawieniem niż cała mądrość i filozofia”

- Ludwig van Beethoven


logo

Dystrybucja w Polsce

Sound Source
+48 883 800 299
info@soundsource.pl

Autoryzowane Salony

Strona używa plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności