Start

Szukaj

images/slider/BelliniDonizetti.jpg

Soundpleasure Audio Analogue

Marka Audio Analogue powstała w Toskanii w 1995 roku. Współpraca ekspertów od sprzętu hi-fi, elektroników oraz specjalistów do spraw sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem stała się fundamentem marki, która tworzy produkty dla najbardziej wymagających użytkowników, znanej dziś zarówno we Włoszech, jak i na całym świecie. Każde urządzenie Audio Analogue powstaje we Włoszech i jest sprawdzane podczas długich sesji odsłuchowych. Wszystko po to, aby mieć pewność, że słuchanie muzyki dostarczy użytkownikowi niezapomnianych emocji.

Więcej

expectbelow expectbelow
 • Anniversary

  Jubileuszowe modele dla wymagających
  Więcej
 • PureAA

  Esencja stylu i pięknego brzmienia
  Więcej
 • ArmoniA

  Najlepsza relacja jakości do ceny
  Więcej

Zobacz pełny Katalog


our history our history

Odrobina Historii

Audio Analogue od lat oferuje produkty tworzone przez utalentowanych inżynierów. Urządzenia takie, jak Puccini, Maestro, Paganini czy Verdi swoją jakością dźwięku i wykonania na stałe wpisały się w historię sprzętu audio. Głównym celem firmy jest tworzenie sprzętu, który podczas odsłuchu prezentuje dźwięk maksymalnie zbliżony do muzyki granej na żywo. Audio Analogue to gwarancja niezawodności i wydajności połączona w wyjątkowy produkt.

Sprawdź co u nas nowego

Produkty

Pegaso P50A - lampowa integra z Toskanii

Na polski rynek wchodzi lampowy wzmacniacz zintegrowany P50A - pierwszy oficjalny produkt marki Pegaso wspieranej przez Audio Analogue.

Produkty

Bellini Anniversary i Donizetti Anniversary

Firma Audio Analogue rozszerza linię Anniversary o dwa urządzenia tworzące prawdziwie hi-endowy, dzielony wzmacniacz stereo.

Produkty

AAphono - nowy phono stage z serii PureAA

Przedwzmacniacz gramofonowy AAphono to kolejne urządzenie linii PureAA, które idealnie pasuje do filozofii Audio Analogu.

Testy

Maestro Anniversary w StereoLife

W portalu StereoLife pojawił się test systemu z serii Crescendo - wzmacniacza i odtwarzacza CD. Co napisał recenzent w swoim werdykcie?

Testy

Crescendo AMP w magazynie Audio

W miesięczniku Audio pojawiła się recenzja wzmacniacza Crescendo AMP, który jako jedyny z tej grupy testowej został wyprodukowany w Europie.

Testy

Maestro Anniversary w magazynie Audio

W miesięczniku Audio pojawiła się recenzja naszego wzmacniacza Maestro Anniversary. Obszerny test zawiera wrażenia odsłuchowe oraz wyniki pomiarów.

Posłuchaj aby zrozumieć

Produkty marki Audio Analogue można znaleźć w specjalistycznych salonach audio w całej Polsce. Nasi autoryzowani dealerzy pomogą Państwu zorganizować odsłuch w komfortowych warunkach tak, aby mogli się Państwo przekonać na czym polega magia naszego sprzętu. Zapraszamy!

Dealerzy

Kraków

HiFi Station | ul. Krowoderskich Zuchów 16 L.U. 11 | tel. 609 051 362

Warszawa

Planeta Dźwięku | ul. Tarczyńska 22 | tel. 664 388 015

Poznaj naszą filozofię

Po co nam sprzęt hi-fi? Odpowiedź jest prosta - po to, by móc słuchać muzyki w najlepszej jakości.

 

Filozofia Audio Analogue
Filozofia Audio Analogue
 
 

“Muzyka jest większym objawieniem niż cała mądrość i filozofia”

- Ludwig van Beethoven


logo

Dystrybucja w Polsce

Sound Source
+48 883 800 299
info@soundsource.pl

Autoryzowane Salony

Strona używa plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności